Departamentul de Limbi Moderne si Comunicare - UTCN

Contact

Facultatea Construcţii de Maşini
Sedii ale Departamentul de Limbi Moderne şi Comunicare

Bd. Muncii 103-105, Cluj-Napoca:
A116 (Secretariat), Tel: +40264-401644
A110, Tel: +40264-401619
M103, Tel: +40264-401795

Str. G. Bariţiu nr.25, Cluj-Napoca:
Laborator: 216, Tel: +40264-401263
Laborator: 211, Tel: +40264-401501
Email: contact@lmc.utcluj.ro

Membrii titulari ai departamentului



Limba Engleza:

Conf. univ. dr. Alexandra Florenţa Costin
CV
Mail: Alexandra.Costin.@lang.utcluj.ro
Conf. univ. dr. Ruxanda Literat
CV
Mail: Ruxanda.Literat@lang.utcluj.ro
Conf. univ. dr. Sonia Carmen Munteanu
CV
Mail: Sonia.Munteanu@lang.utcluj.ro
Lector univ. dr. Sanda Pădureţu
CV
Mail: Sanda.Paduretu@lang.utcluj.ro
Lector univ. dr. Cecilia Policsek
CV
Mail: Cecilia.Policsek@lang.utcluj.ro
Asist. univ. dr. Maria Olt
CV
Mail: Maria.Olt@lang.utcluj.ro
Asist. univ. dr. Florina Codreanu
CV
Mail: Florina.Codreanu@lang.utcluj.ro
Asist. univ. dr. Auguszta Szasz
CV
Mail: Auguszta.Szasz@lang.utcluj.ro
Asist. univ. drd. Monica Negoescu
CV
Mail: Monica.Negoescu@lang.utcluj.ro

Limba Franceza:

Conf. univ. dr. Cristiana Bulgaru
CV
Mail: Cristiana.Bulgaru@lang.utcluj.ro
Asist. univ. dr. Adina Forna
CV
Mail: Adina.Forna@lang.utcluj.ro
Asist. univ. dr. Cristina Ana Măluţan
CV
Mail: Cristina.Malutan@lang.utcluj.ro
Asist. univ. drd. Aurel Bărbânța
CV
Mail: Aurel.Barbanta@lang.utcluj.ro

Limba Germana:

Lector univ. dr. Mona Tripon
CV
Mail: Mona.Tripon@lang.utcluj.ro

Limba Italiana - Spaniola:

Lector univ. dr. Angela Căpraru
CV
Mail: Angela.Capraru@lang.utcluj.ro

Limba rusa:

Conf. univ. dr. Ruxanda Literat
CV
Mail: Ruxanda.Literat@lang.utcluj.ro



 

© Facultatea Construcţii de Maşini - Departamentul Limbi Moderne şi Comunicare
Ne puteti urmari şi pe: utcn facebook utcn twitter