Departamentul de Limbi Moderne si Comunicare - UTCN

Contact

Facultatea Construcţii de Maşini
Sedii ale Departamentul de Limbi Moderne şi Comunicare

Bd. Muncii 103-105, Cluj-Napoca:
A116 (Secretariat), Tel: +40264-401644
A110, Tel: +40264-401619
M103, Tel: +40264-401795

Str. G. Bariţiu nr.25, Cluj-Napoca:
Laborator: 216, Tel: +40264-401263
Laborator: 211, Tel: +40264-401501
Email: contact@lmc.utcluj.ro

Consiliul departamentului



Director Departament - Conf. univ. dr. Ruxanda Literat
CV
Mail: ruxanda.literat@lang.utcluj.ro
Conf. univ. dr. Cristiana Bulgaru
CV
Mail: Cristiana.Bulgaru@lang.utcluj.ro
Conf. univ. dr. Sonia Munteanu
CV
Mail: Sonia.Munteanu@lang.utcluj.ro
Lector univ. dr. Mona Tripon
CV
Mail: Mona.Tripon@lang.utcluj.ro

***********************************************************************************

2011 - 29.09.2016

Conferenţiar univ. dr. Monica Ioani
CV
Mail: Monica.Ioani@lang.utcluj.ro
Director de Departament

***********************************************************************************

1992 - 2011

Conferenţiar univ. dr. Marinela Grănescu
CV
Mail: Marinela.Granescu@lang.utcluj.ro
Director de Departament

Departamentul de Limbi Moderne si Comunicare - UTCN

© Facultatea Construcţii de Maşini - Departamentul Limbi Moderne şi Comunicare
Ne puteti urmari şi pe: utcn facebook utcn twitter